Lekce kundaliní jógy 

Zajímají Vás dynamické meditace? Máte pocit, že jóga není až tak úplně pro Vás, protože nejste dost ohební nebo štíhlí nebo cokoliv podobného? Ale rádi byste pracovali na lepší emoční vyrovnanosti, pocitu vnitřní spokojenosti,  lepších vztazích a sebelásce? Nebo na lepším soustředění se pro práci či učení, větší jasnosti v hlavě a nepodléhání stresu? Toužíte po práci na sobě, ale chcete, aby byla i zábavná a napínavá? Potom může být kundaliní jóga právě pro Vás!


Aktuální lekce Plzeň a Klatovy (níže)

KLATOVY: 

V krásných historických prostorách Vídeňské 1 probíhají lekce kundalini jógy pro pokročilé - kdo pokročilý není, ozve se mi předem a domluvíme se (půjde to :-):

Ve čtvrtek od 19:00 hod do 20:15

Choďte prosím 15-5 minut před začátkem. Registrace je nutná z důvodu zajištění dostatku místa a také následného zasílání materiálů z hodiny. Děkuji. 

Témata hodin a sestav jsou různá a čerpají z obsáhlé jogínské moudrosti, ale i západní fyziologie. 

Cílem cvičení je protažení a posílení těla, přes spojení se s vlastním dechem spojení se s pocity, ale i nastolení harmonie těla, mysli a ducha. Díky teoritcké pětiminutovce se také zamýšlíme nad některými tématy "humanologie" z pohledu jógy. Jako příklad uvedu třeba téma odpočinku, meditace, čaker či deseti těl, ale některé lekce jsou i na "zdravotní" témata, jako jsou ledviny, imunita atp. 

Témata sestav na další hodinu a další aktuality najdete FB stránce.

Máte ke kurzům dotazy?

Zavolejte mi či mi napište e-mail. Všechny Vaše dotazy ráda zodpovím!

© 2021 Linda Blättler. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!