Další akce 

Nedělní ranní cvičení - poslední neděle v únoru 

Sadhana - pravidelná praxe s daným průběhem. 

15 minut recitování Jap Ji (písně duše, kterou napsal Guru Nanak v momentě svého osvícení), díky které si uklidíš v podvědomé mysli. Následuje sestava kundaliní jógy a po ní jedna hodina manter. Mantry Vodnářské sadhany nás nalaďují na naší pravou podstatu a posilují nás pro život ve Věku vodnáře - době, ve které se pořád všechno mění, jistoty padají, nároky jsou čím dál větší, protože se všechno zrychluje a my tím pádem máme více práce. 

Cokoliv v tobě je, sadhana urovná. Často je po ní člověk čistý jako zrcadlo, jeho mysl je čistá jako hladina jezera bez vlnek, nic se v ní nezachycuje, nenaskakuješ na vějičky konfliktů - ani těch svých vnitřních. Je to vzácný stav a i když se nám nepodaří být v něm pořád, je sadhana skvělou příležitostí, jak si ho aspoň tu a tam vyzkoušet a rozšířit si obzory, co je možné prožívat v sobě samém a to bez pomoci stimulantů či depresantů. Extáze z čistoty. 

Může se ti i stát, že po sadhaně budeš unavený (stalo se nám v zimě), neznamená to nic jiného, než že si tuto únavu zvědomuješ - i zde ji prožiješ bez vnitřního boje.

Přicházejte mezi 6:45 a 6:58 :-) a před sadhanou s nikým nic nerozbírejte, kromě nutných provozních záležitostí. 

Přihlašujte se přes rezervační systém, platit možno na místě 

Podzimní soustředění s kundaliní jógou pro ženy

30. října 2022 (neděle), od 8 do 15 hodin
Kulturní dům Klatovy, Malý sál 

PRO KOHO JE PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ S KUNDALINÍ JÓGOU URČENO? 

  • pro ženy, které chtějí pracovat na svém duchovním rozvoji, aby lépe zvládaly situace všedních dní i mimořádně náročné události či období života
  • pro ženy, které jsou zvědavé, mají otevřenou mysl a rády si samy ověřují, zda některá metoda funguje či ne
  • pro ženy, které se chtějí lépe spojit se svým tělem, i když si třeba myslí, že nejsou fyzicky zrovna nejohebnější či nejvíce fit
  • pro ženy, které už jógu (třeba kundaliní) praktikují, ale uvědomují si, že praktikování spolu s ostatními je na jejich cestě posouvá vpřed
  • POZOR, před návštěvou jógy je dobré se svým lékařem zkonzultovat, zda ji můžete provádět, máte-li nějaké zdravotní problémy. Lektorka není doktorka ani terapeutka a odpovědnost za způsobilost k účasti nese každá účastnice sama. 

Milé ženy, kundaliní jóga vnímá ženu jako "duchovní princeznu", případně "lvici" a má pro ni spoustu nástrojů, jak se udržet vitální a zvládat s grácií svůj život, chápat, k čemu je její citlivost a v čem spočívá její hodnota. 

Některé z nich vám předám na speciální celodenní akci 30. října 2022 v Klatovech v Kulturním domě. 

Začneme už v osm hodin (příchod je tedy nutný v 7:45), což by nemělo být tak těžké, protože se v noci před tím posune čas a my "získáme navíc" jednu hodinu. 

Po klasické kundaliní jóga "SADHANĚ", která obsahuje recitování Písně duše (Jap Ji), cvičební sestavu a Mantry pro Věk vodnáře si dáme lehkou snídani a budeme pokračovat meditacemi, dechovými cvičeními a cvičením samotným. Vše bude věnováno třem tématům:

  • jak zvládnout naše často náročné životy a tlak, ať už vnitřní či vnější, že chceme být ve všem perfekntí
  • k čemu je ženská citlivost a jak ji používat 
  • vyzařování zevnitř a přitahování si toho, co v životě potřebujeme

V budoucnosti bych chtěla uspořádat semináře další, věnující se dalším ženským tématům. 

Jak se na akci přihlásit? Jsou nutné dva kroky: 

1. Přihlaš se přes tento odkaz (zřejmě vás to vyzve k registraci)

2. Zaplať účastnický poplatek 800 Kč buď v hotovosti v hodině kundaliní jógy ve čtvrtek v Om-Centru nebo na účet 670100-2211732163/6210, do poznámky své jméno. POZOR, speciální nabídka: přijdete-li z jedné rodiny dvě, zaplatíte dohromady 1400 Kč. 

Teprve potom máš místo skutečně zarezervované a dostaneš k semináři další informace, zejména praktického rázu. 

Přihlašuj se touto cestou do 20. 10. 2022. Těším se na tebe a tvou energii, kterou na soustředění přispěješ! 

14. 8. 22, neděle, od 19 hodin - letní hodina s mantrami.


Speciální hodina 13. 5. 2022 věnovaná zejména mantrám.

Od 18:00 do 19:15 nás čeká cvičení kundaliní jógy (jednodušší sestava) a poté 45 minut manter. Mantry čistí mysli, působí protidepresivně a povznášejí nás. Kromě toho jsou nejjedodušším způsobem, jak udržet kundaliní energii ve vyšších energetických centrech - čakrách. A čistě pocitově se zážitek rozezvučeného celého těla jako hudebního nástroje nedá s ničím srovnat. Přijď to zkusit!

Mantry s českou výslovností budou k dispozici.

Cvičení kundaliní jógy a zpěv manter

29. ledna 2022 v sobotu, od 18 do 19:15 se můžete zúčastnit speciální hodiny s kundaliní jógou, z níž polovina bude věnována cvičení a polovina zpěvu manter. K čemu jsou mantry dobré a proč je používat k osobnímu růstu, léčení a pozvednutí úrovně vědomí, se dočtete zde.
Cena je 200 Kč na osobu.

Akce je určena i těm, kteří s jógou zkušenost nemají, ale mají třeba chuť "otevřít pusu" či rádi zpívají.

Mantry a jejich texty v české výslovnosti dostanete na místě. Sat nam.

Prosím, rezervujte si místo na úvodní stránce.

Speciální předsilvestrovská akce

30. 12. 2021 od 16 hodin. Proč zpívat mantry?

Inspirováno Tancem pěti rytmů - meditativním, transformační, sebe-terapeutickým stylem tancem. Zvládne to každý a odcházet budete nadšení a uvolnění, nehledě na to, v jakém stavu přijdete :-).

© 2021 Linda Blättler. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!